פרקטים במבצע | טבע פרקטים

        
         סרטון להתקנת פרקט

דף הבית >> פרקטים במבצע
 

פרקטים במבצע

 
נכון שבהישמע המילה "פרקט" אנו אוטומטית עושים אסוציאציה ליוקרתי ויקר אבל מי אמר שלא ניתן למצוא פרקטים יוקרתיים ובד בבד גם פרקטים במבצע. ניתן לשדרג את מראה הסלון באמצעות ריצופו בפרקט יפיפה. חנויות פרקטים רבות מציעות פרקטים במבצע בעונות בהם הביקוש עבור הפרקט פחות גבוה כמו עונת החורף למשל. ניתן למצוא פרקטים במבצע גם כאלו העשויים עץ מלא ונחשבים ליקרים ביותר. כמובן שתמצאו הרבה יותר פרקטים במבצע שהינם סינטטיים.
 
פרקטים סינטטיים במבצע
פרקט הלמינציה הינו הפרקט המבוקש ביותר בשוק הפרקטים, יתכן וזה עקב מחירו היחסית זול בהשוואה לאחרים. בכל אופן, מדובר ללא ספק בפרקט מוצלח מאוד המעניק מראה אלגנטי ועדכני מאוד לכל בית. מבחר הפרקטים הסינטטיים גדול מאוד וכך ניתן לבחור פרקט למינציה קלאסי או פרקט למינציה מודרני יותר בהתאם לסגנון הריהוט של ביתכם. מעבר לכך, פרקט סינטטי מוצע לכם בכל הצבעים. הפרקט אינו בגווני חום בלבד וניתן ללכת גם על ירקרק או אדום דובדבן. למרות הביקוש הגבוה, הנכם יכולים ליהנות מפרקטים במבצע בחנויות המתמחות בעלי מבחר גדול של פרקטים.
 
הצעד הכי נכון לעשות בכדי ליהנות ממבחר פרקטים במבצע הוא להתאזר בסבלנות. בדקו איזה פרקט מעניין אתכם, גשו למספר חנויות המוכרות אותו והמתינו עד שמחירו ירד. בהזדמנות הראשונה, קפצו עליה ורכשו אותו. בשלב מסוים מחירו בהכרח ירד אלא אם כן מדובר בפרקט שביקושו אינו יורד בכל ימות השנה. ועדין, לפעמים יצרני הפרקטים מציעים אותם במחירים מוזלים כך שהמייבאים אותם לארץ גם יכולים להציע אותם במחיר מוזל.
 
פרקטים בהתקנה עצמית
לעתים, חנויות מקצועיות בפרקטים מציעות פרקטים במבצע כאשר ההתקנה של הפרקט נעשית באופן עצמי בלבד. אם הנכם חובבי מלאכת ידיים והנכם דייקנים, יתכן ומצאתם את הפרקט המתאים לכם. בסופו של דבר התקנה של פרקט סינטטי אינה עבודה מסובכת מדי ואם הנכם מוכנים להשקיע מעט זמן ואנרגיה, זה בהחלט יכול להשתלם לכם.
 
פרקטים במבצע לפני החגים
חנויות פרקטים לפעמים גם מציעות פרקטים במבצע לפני חגים. לפני החגים אנו מכינים את עצמנו להוצאות הבאות ואנחנו פתוחים יותר לקניות לא מתוכננות. האווירה של הקניות משפיעה עלינו ובעלי עסקים יודעים לעשות בזה שימוש נכון. העיקר שזה משתלם לנו לא? הנכם יכולים ליהנות בתקופה זו במבחר די רחב של פרקטים במבצע וללכת הביתה עם פרקט חלומותיכם.
 
עם זאת, היזהרו להתפתות אחר פרקטים במבצע שמוצעים במחירים נמוכים מאוד. ייתכן ובעל החנות מעוניין לחסל אותם כמה שיותר מהר בשל היותם בעלי מום או בעלי עמידות נמוכה בשחיקה. פרקטים אלו ישחקו בקלות, פרקטים אלו לא יחזיקו לכם לטווח הארוך ותוך זמן קצר תצטרכו להחליף את כל כולו. בסופו של דבר ההוצאה על הפרקט תהיה יקרה בהרבה מפרקט במחיר רגיל.

 לפגישת ייעוץ והצעת מחיר חינם חייג עכשיו 054-4295781 
פרקטים במבצע
פרקטים במבצע | טבע פרקטים


פרקטים איכותיים במבצע | טבע פרקטים

 

 
חברת "טבע פרקטים" מתמחה באספקת כל סוגי הפרקטים לבית ולמשרד. אנו עובדים מול אדריכלים ומעצבי פנים המובילים בארץ.
האסטרטגיה שלנו היא בכך שאנו מגיעים ללקוח עם כל דוגמאות הפרקט הקיימים בשוק, נותנים הצעת מחיר ללא כל התחייבות ומלווים את תהליך הקנייה וההתקנה עד לסיומו.